BLOG

V neděli jsem vyrazila na focení k našim přátelům do JS Chov koní Chejlavský ráj. Čekala tam na mě grupa hříbátek malých i velkých, ale také velcí koně.

V květnu jsem také navštívila náš spřátelený Hřebčín Viklan Kadov a tentokrát se mimo poníků zaměřila také na focení kozenek a oveček.

V lednu jsem byla pozvána na focení štěňátek ACD k mé kamarádce Barče, které jsem loni fotila chovnou fenku. Ačkoliv běžně uvnitř nefotím, protože nemám tu správnou techniku, za daných podmínek to docela vyšlo. Tak posuďte sami :)

Nedávno mne také oslovila kamarádka zda bych ji neudělala několik fotek chovné fenky ACD, které by mohla použít na chovný leták.

V červenci jsem byla pozvána na netradiční focení dětského tábora s koňmi v areálu JK Dominika. Požadavek byl jasný, aby každé dítko mělo fotku se svým oblíbeným koníkem. Což nebylo až tak těžké, protože tolika krásných princezen v šatech s krásnými koňmi jsem najednou ještě nefotila. Navíc také nafotit zapřahání a nějaké fotky jednotlivých koní.

Ku příležitosti vyzvednutí plemenného hřebce na připuštění mých klisen jsem byla opět fotit v hřebčíně Viklan Kadov. Hlavními hvězdami hledáčku byly letošní hříbátka :)

Měla jsem tu čest fotografovat dva krásné Bíglíky Olivera z Hájenky Hůrka a Dafy

Zoo Plzeň

08.05.2023

Další návštěva Zoo na sebe nedala dlouho čekat a přece nenechám foťák doma, že? :)

Poslední neděli v dubnu se konaly na Halter Valley první hobby parkurové závody. To jsem nemohla zmeškat. Fotografie z první a druhé soutěže.

ZOO Plzeň

12.04.2023

Dnes jsme se s dětmi vydali do ZOO Plzeň, krásná podívaná :)