BLOG

Také mne pozvali na focení do Plzence, kde jsem kdysi měla ustájeno. Využili jsme také focení na sněhu hříběte a minihorse klisničky.

Konečně nám nasněžilo, tak mne pozvali fotit do stáje ve Štěnovicích, kde je naprosto ideální prostředí na focení sněhem umocněné. Požadavkem bylo rodinné focení s koňmi i bez a pak několik fotek samostatných koní.

Před nedávnem mne oslovila má dlouholetá kamarádka, zda bych ji nenafotila její fenku Welsh corgi cardigan Rózu. Na toto focení jsem se těšila, protože pro toto plemeno mám obvzlášť slabost.

Návštěva hřebčína Viklan Kadov je snad už tradicí, a co bych byla za fotografku, kdybych si tam opět nepochytala několik krásných snímků :)

Bezdědovice

10.11.2022

V polovině listopadu jsem krátce navštívila chov shetlandských poníků Jarky Šilhanové. Která mi dovolila fotit svoje chlupaté skvosty včetně plemenného hřebce Scottyho Permoníka.

Protože jsem vezla připouštět jednu ze svých klisen, využila jsem volného času a nafotila pár letošních hříbátek hřebčína Viklan Kadov :)

Začátkem dubna se v Kadově pořádal svod klisen Shetlandských pony, který jsem měla tu čest fotit. Počasí bylo opravdu aprílové, ale ač hlásili silný vítr, nakonec jen střídavě pršelo, sněžilo a svítílo slunce.

Stejně jako v předchozích letech jsem byla pozvána jako fotograf na licentaci plemenných hřebců shetlandských pony. Opět se sešlo spoustu krásných a kvalitních poníků, tak to byla velká radost fotit.

Původně jsme s Terkou chtěli fotit její koníky, ale protože místo sněhu bylo brutální bláto, dohodly jsme se, že uděláme pár fotek její fenky Piranhy a jejích koček, na které by měla také ráda nějakou tu památku.